Sticky Trap tooted

ClickBelowForOtherCountries

Sticky Trap püünisliim

 Suurused: 0,5L 1,5L & 3,5L      
 Hinnad: € 16,95 - € 36,95 - € 62,95

 

Sticky Trap püünisliim on lollikindlaks püüniseks! Sticky Trap liim on töötatud välja inimeste ja kariloomade ligiduses parmude, herilaste, pistekärbeste ja teiste hammustavate putukate tõhusaks püüdmiseks. Algne retsept pärineb USA-st ning seda kasutatakse üle terve maailma agressiivsete hammustavate putukate ohjeldamiseks. Sticky Trap püünisliim on tehtud looduslikest mineraalidest, on kergelt pruunika värvusega, kauakestva kleepuvusega (kuni 20 nädalat!) ja see ei meelita tolmeldavaid putukaid, nagu mesilased ja liblikad. Sticky Trap püünisliimi unikaalne koostis teeb selle veekindlaks ning see peab vastu lausa 70°C soojale. See on samuti loodussõbralik ning täiesti ohutu kasutada.

 

Kuidas Sticky Trap püünisliimi kasutada?

KIRJELDUS 

Sticky Trap liim on töötatud välja just nimelt parmude, herilaste, pistekärbeste ja teiste inimestele ja kariloomadele kahjulike, hammustavate ja ärritavate putukate vastu loodussõbralikult võitlemiseks, ilma pestitsiide kasutamata. Sticky Trap püünisliim on tehtud looduslikest mineraalidest, on kergelt pruunika värvusega, kauakestva kleepuvusega (kuni 20 nädalat) ja see ei meelita tolmeldavaid putukaid, nagu mesilased ja liblikad.

Sticky Trapil on spetsiaalselt väikeste hammustavate putukate püüdmiseks mõeldud kleepuvus ning see on teistele (inimesed ja loomad) täiesti ohutu.  Sellegipoolest soovitame püüniseid riputada ulatusest välja ning mitte panna rohkem liimi, kui soovitatav õhuke kiht (1-2 mm).

KASUTUS

Pane Sticky Trap liim pintsli või spaatliga objektile. Püünised võivad olla tehtud erinevatest materjalidest, kuid parim valik on plastik. Hammustavate parmude vastu soovitame aga musta ämbrit. Et parme ligi meelitada, tuleb see riputada pahupidi avatud ala kohale, kus päike soojendaks ning tuul ämbrit liigutaks. Tallides ja lautades võib kärbeste (ka pistekärbeste) püüdmiseks kasutada valgeid ämbreid, tetrapakendeid ja teisi sarnaseid tooteid. Ämbreid saab spaatliga hõlpsalt puhastada ning sedasi mitmeid aastaid kasutada. Lisainfo, ehitamisjuhiste ja videote jaoks külasta: www.sticky-trap.ee

 

1,5 liitriga on võimalik valmistada 30 musta ämbriga püünist !

Horsefly trap made with a black bucket

 


Sticky Trap püünise liimi kasutamise eelised:

 • Maailmas juhtiv 1. kohal olev püünisliim
 • Ainus liim parmu- ja putukapüüniste tegemiseks
 • Tehtud parima kvaliteediga looduslikest koostisosadest ja ilma pestitsiidideta 100% loodussõbralikuna.
 • 1,5 L ämbrist Sticky Trap liimist saab kuni 30 püünist.
 • Ämbreid saab spaatliga hõlpsalt puhastada ning sedasi mitmeid aastaid kasutada.
 • Vihmakindel ning peab vastu kuni 70°C soojale.
 • Inimestele ja loomadele ohutu.
 • Tolmeldavaid putukad, nagu mesilasi, liblikaid ja teisi olulisemaid nektarit ja magusat otsivaid putukaid StickyTrap ei meelita.

 

Kuidas valmistada säästlik kärbsepüünis? 
 1. Puuri ämbri põhja auk ning pane sellest läbi nöör. Pane nöör omakorda läbi metallrõnga ning seo seejärel nööri otsa sõlm, et nöör ei pääseks august tagasi.
 2. Kruvi umbes 50cm pika tala alusküljele väike konks. Riputa ämbri küljes olev nöör konksu otsa (vaata pilti). Ideaalne kõrgus ämbri riputamiseks on umbes 100cm põrandapinnast.
 3. Pane tala mõne aiateiba otsa. Veendu, et ämber oleks loomade lähedal ja saaks samas piisavalt päikesevalgust, et üles soojeneda.
 4. Paiguta püünis avatud kohta, kus see tuule käes liiguks. See meelitab hammustavaid kärbseid vaid soojuse ja liikumise koosmõjul. Viimaks kanna ämbri välisküljele õhuke (1-2mm) kihti kärbseliimi. 
 5. Ämber peaks asuma väljaspool karjaala, sest muidu võivad hobused või teised loomad sellele vastu minna. See ei tee neile kahju, kuid samas pole see meeldiv.

 

 

 

 

Vaata siit, kuidas ehitada Sticky Trap Horsefly-püünist mustale ämbrile ( Video)

 

 

 

Lisaks hobuste, kariloomade või teiste loomade lähedal kasutamisele sobib Sticy Trap parmuliim ideaalselt ka laagri- ja ujumiskohtadesse, parkidesse, aedadesse ning teistesse paikadesse, kus parmud või teised tüütud putukad on aktiivsed.

 


 

 

 

Sticky Trap Glue Trap Complete
 

Sticky Trap glue trap for horseflies

                                                                                           Müügihind: € 179,95

 

Sticky Trap liim tagab sulle, sinu hobustele ja teistele kariloomadele rahu. Sticky Trap liimiga vabaned tüütutest parmudest kiirelt, odavalt ja lihtsalt. See parmupüünis püüab nii parme, herilasi, sääski kui teisi väikeseid hammustavaid putukaid looduslikul viisil ilma pestitsiide kasutamata ning on seepärast putukaprobleemidele turvaline ja usaldusväärne lahendus. Mesilased, liblikad ja teised olulised putukad, mis võtavad osa taimestiku ja ka loomastiku levikust otsivad nektarit ja magusat, mistõttu Sticky Trap neid ei meelita. Liim kleepub kuni 20 nädalat ning seda saab kasutada vaid väikeste putukate püüdmiseks. See on inimestele ja teistele loomadele ohutu. Sellegipoolest soovitame paigutada püünise ulatusest välja. Sticky Trap liim on tugev ning tuleb täiskomplektis, milles on post (terasraam), parmupüüdmise kera ja 1,5 liitrit Sticky Trap liimi.

          
Sinu hobused ja kariloomad on selle eest tänulikud!

 

Sticky Trap Glue Trap komplekti kasutatakse:
 

 • Ratsutamiskoolides, pansionaatides ning maapiirkondade elukohtades.
 •  Kariloomade kasvandustes
 •  Loomaaedades
 •  Laagripaikades ning teistes paikades vabas õhus
 •  Ujumiskohtades ning spordiväljakute juures
 •  Ka teistes kohtades, kus on parmuprobleem!

 

Kuidas Sticky Trap liimipüünis töötab?

Parm on putukas, kes kasutab paljunemiseks ja munemiseks verd. Emased parmud kasutavad saagi leidmiseks infrapunanägemist, ehk nad otsivad lennates keskkonnas soojusallikaid. Kõik, mis on soe ja liigub, on parmu jaoks verega toiduallikas mida hammustada. Habemenoa teravuste hammastaega lõikab ta esmalt ohvri naha lahti ning alustab siis verest toitumist.

 Parmu jaoks on ohvriteks: Inimesed, hobused, lehmad ja teised kariloomad.

1.  Parmupüünisel on must ja liikuv kera, mille päike üles soojendab.

2.  Parm peab seda saagiks ning maandub hammustamiseks kerale.

3.  Sticky Trapp kera on kaetud spetsiaalse liimiga, mis püüab parmu lõksu.

Püünis kestab 8-22 nädalat ning see on kaasasoleva pintsliga õhukese kihina peale kantav. Uue liimi võib vanale peale panna. Kera saab spaatli abil lihtsalt puhastada. (Soovitus: kata kera esmalt liivaga) 1.5 liitri parmuliimiga saab keral liimi kanda ligi 6 korda. Sticky Trap liimipüünise terasraam on galvaaniliselt töödeldud ja talub talveks välja jätmist.

Pikima eluea jaoks soovitame Sticky Trap liimipüünist hoiustada kuivas ja jäävabas keskkonnas.

 


 


De Sticky Trap püünise must ämber
Sticky Trap black bucket
                                                                                                                ( valmis kasutamiseks )
 


                                                                                         Hind: € 4,95
 

Paljudele inimestele, kes soovivad säästlikku parmulõksu võivad kasutada ka Sticky Trap Bucket Complete komplekti. Sticky Trap Black Bucket on valmis kasutamiseks ning putukate püüdmiseks! Nöör on umbes 40 cm pikk, millel on ühes otsas kruvi ning parema liikuvuse jaoks on teraskäepide eemaldatud. Vajalik on vaid selle riputamine 80 - 100 cm kõrgusele maast päikesepaistelisse kohta. Me soovitame paigaldada püünise kohta, kus on tuult, et ämber paremini liiguks.  Soovituslik on panna 3-4 püünist 10 000 m2 / 5 hobust (ümber nende) või 2 tavalisse aeda. Järgmiseks on oluline võtta pintsel ja kanda Sticky Trap liim ämbrile. Tihedama ja kleepuvama katte saamiseks kata ämber paari nädala pärast uue kihiga.

 


 

 

 De Sticky Trap Post Uus!

 

Sticky Trap Pole

 

                                                                                                           Müügihind: €15,95

Sticky Trap Post

On oluline, et Sticky Trap musta ämbri ja Sticky Trap liimiga püünis oleks õigesti ja tõhusalt riputatud. Selleks on mitu viisi. Näiteks loomade või sinu aia lähedal olevale värava- või aiateibale latiga kinnitamine. Kui püünis on õiges kohas ja hästi riputatud, siis on see veelgi enam tõhusam.

Sticky Trap paigaldamise põhimõtted on väga lihtsad, kehtivad igale püünisele ja koosnevad järgnevast 3 osast:

Püünise asetamise õiged põhimõtted

 1. Parmud, herilased ja sarnased hammustavad putukad jahivad vaid infrapunanägemise abil ning seda soojuse ja liikumise koosmõjul.
 2. Must ämber või kera peaks rippuma päikeselises kohas maast umbes 100 cm kõrgusel ning vabalt liikuma.
 3. Koht peab olema avatud päiksele ja tuulele, mis võimaldaks mustal keral või ämbril liikuda (kergelt kiikuda).

 

Sellegipoolest on püünist nii mõnelegi poole keerukas paigutada, nagu aastale, basseini või golfiraja äärde, laagriplatsile või aeda. Lisaks võtab see omajagu aega ja tööd ning mõnel puhul tasub mõelda ka esteetilisele küljele. Sticky Trap post on just selleks puhuks disainitud. Post on soliidse väljanägemisega, paraja pikkusega (145 cm) ja kõikjale paigutatav. See on kinnitatav kahe vaiaga, mille saab jalaga maasse suruda. Sticky Trap püünise post on tehtud 9 mm musta kattega terasest, mis on tuule- ja ilmastikukindel.

 


 

De Sticky Trap pintsel 38 mm

 

Sticky Trap brush

Sticky Trap pintsel on ideaalne, et spetsiaalset putukaliimi mistahes materjalile kanda. Harja võib ladustada väikeses plastkotis, et seda korduvalt kasutada.

 


 

Sticky Trap kärbsepüünise kera 60 cm

Bal voor dazenval

 

Must kera parmude püüdmiseks

Sticky Trap kärbsepüünise kera on mõeldud parmude, maokiinlaste ja teiste kuumuse ja liikumise põhjal jahtivate hammustavate putukate püüdmiseks. Kera on tehtud mustast kummist 60 cm diameetriga, mille esiküljel on Sticky Trap logo.

Kuidas ehitada Sticky Trap Keraga kärbsepüünis?

 1. Kera peab rippuma päikesepaistelises ja tuulises paigas sinu või loomade läheduses.
 2. Kanna Sticky Trap püünisliim pintsliga 1-2 mm kihina kerale.
 3. Parmud tõlgendavad päikese käes soojenenud liikuvat palli saagina ning kleepuvad sellel maandumisel kinni.

Kera puhastamine spaatliga on lihtne ning pall on mitmekordselt kasutatav.

Video Sticky Trap kärbsepüünise kerast. 

 

See sobib suurepäraselt Sticky Trap postiga (145 cm) kasutamiseks, et lõks oleks võimalik kõikjale paigaldada. Näiteks hobuste, kariloomade, tihti või sinu aia lähedusse ning teistesse kohtadesse, kus hammustavate putukatega tihti kokku puututakse.

 


 

Sticky Trap bucket white 11 L. for flytrap (indoor)

Sticky Trap emmer wit

 

Lots of people who want to start working on the budget horseflytrap want to build one directly can use the  sticky trap bucket white complete. The Sticky Trap white bucket is prepared, ready for use and fixed to catch! The rope is about 40 cm long, it got a drilling screw at the end of it and the iron handle has been taken off. The only thing you have to do is hang it up nearby the indoor fly problem. We advise to hanging the trap not to high above the animals in the flyroute. 

The next thing is to take a brush and put the Sticky Trap horsefly trap glue on to the bucket. 

Navigeeri

Sotsiaalmeedia