Sticky Trap tutvustus

ClickBelowForOtherCountries

Sticky Trap püünisliim

 

>>>  Brochure Sticky Trap Horsefly-Trap Glue  <<<
 

>>> Frequently ask questions about Sticky Trap Horsefly-trap glue <<<

 

Sticky Trap horsefly trap glue

 

Sticky Trap püünisliim

Sticky Trap parmupüünise liim on lollikindlaks püüniseks! Sticky Trap liim on töötatud välja inimeste ja kariloomade ligiduses parmude, herilaste, pistekärbeste ja teiste hammustavate putukate tõhusaks püüdmiseks. Algne retsept pärineb USAst ning seda kasutatakse agressiivsete hammustavate putukatega toimetulekuks üle terve maailma. Sticky Trap parmupüünise liim on tehtud looduslikest mineraalidest, on kergelt pruunika värvusega, kauakestva kleepuvusega (kuni 20 nädalat!) ja see ei meelita tolmeldavaid putukaid, nagu mesilased ja liblikad. Sticky Trap parmupüünise liimi unikaalne koostis teeb selle veekindlaks ning see peab vastu lausa 70°C soojale. See on samuti loodussõbralik ning täiesti ohutu kasutada.  Sticky Trap on liim, mida kasutab ka kuulus Kylix loer Glue Trap, mida kasutatakse üha rohkemate inimeste poolt mitmetel eesmärkidel, näiteks pistekärbeste püüdmiseks. 

Parmude liimipüünis töötab lihtsalt: hammustavad putukad, sealhulgas parmud jahivad infrapunanägemise abil soojaverelisi saakloomi. Emased vajavad verd uute järglaste saamiseks.  Sa oled ehk märganud, et musti hobuseid hammustatakse enam, kui heledaid. Seda seetõttu, et must värv neelab rohkem päikeseenergiat ja soojeneb seetõttu enam ja on parmule paremini nähtav.  Must plastikust objekt soojeneb päikesepaistel üles ning tuule liikumine meelitab saaki imiteerides kohale emase parmu. Parm suundub saaklooma hammustama, kuid maandub ämbrile ning jääb Sticky Trap parmupüünise liimi külge kinni. Soodne ja lihtne lahendus sinu piirkonnas hammustavate putukatega toimetulekuks.

The Sticky Trap püünisliim on vihmakindel ja töökindel kuni 20-nädalaks, sõltuvalt materjalist, millele seda kantakse.

Sticky Trap püünisliim 

 • Maailmas juhtiv 1. kohal olev püünisliim
 • Ainus liim parmu- ja putukapüüniste tegemiseks
 • Tehtud parima kvaliteediga looduslikest koostisosadest ja ilma pestitsiidideta 100% loodussõbralikuna.
 • 1,5 L ämbrist Sticky Trap liimist saab kuni 30 püünist.
 • Ämbreid saab spaatliga hõlpsalt puhastada ning sedasi mitmeid aastaid kasutada.
 • Vihmakindel ning peab vastu kuni 70°C soojale.
 • Inimestele ja loomadele ohutu.
 • Tolmeldavaid putukad, nagu mesilasi, liblikaid ja teisi olulisemaid nektarit ja magusat otsivaid putukaid StickyTrap ei meelita.

 

Sticky Trap kleepuva püünisliimi õige kasutamine

Results Sticky Trap Horsefly trap with a bucket

 

Meie Sticky Trap parmuliimi  kasutatakse, et valmistada tuntuimat ja odavaimat parmupüünist, milleks on vaja vaid musta ämbrit ja nööri. See meetod avastati Belgias 2014. a suvel ning peale seda on parmupüüniseid laialdaselt kasutatud hobuste hooldekodudes, ratsabaasides, loomaaedades ja kariloomade kasvandustes, kuid ka basseinide juures, spordiväljakutel ja laagrialadel, kus on palju parme. Sel on samad omadused (kuumus-liikumine-meelitamine-püüdmine) nagu tavalisel parmupüünisel, kuid see on palju odavam ja tõhusam! Vana ja traditsioonilise H-lõksu parmupüünise ülesehitus on lihtne. Parmud, herilased, ja teised hammustavad putukad otsivad infrapunanägemise abil soojaverelisi loomi. Kärbsepüünise must pall muutub ümbritsevast õhust soojemaks ja liigub õhus, meelitades hammustavaid parme.  Parm püüab palli hammustada, mis ei õnnestu, ning ta satub lehtrisse ning viimaks H-lõksu kogumisanumasse. Parmu liimipüüniseid on kasutatud mitmeid aastaid ning need on tulemuslikumad, sest putukad jäävad maandudes liimile kinni. Lõksud on ka odavamad,  lihtsamad ehitada ning vaid paari püünisega võib katta suure ala. Sticky Trap soodsa püünisega on H-lõksu kera asendatud musta ämbriga, mis päikese käes soojeneb ja tuules liigub. Ämbri välispind kaetakse spetsiaalse Sticky Trap liimiga. Kui parmud näevad liikuvat musta ämbrit, siis püüavad nad seda hammustada ning jäävad liimi külge kinni! Sticky Trap liim on loodud keskkonnasõbralikuks ning inimestele ja teistele loomadele ohutuks.

 

Sticky Trap parmupüünise liimil on kleepejõud, mis on mõeldud nimelt parmude, herilaste ja väikeste hammustavate putukate püüdmiseks.

Sticky Trap püünised on kõik, mida sa vajad. Mesilasi, maamesilasi, liblikaid ja teisi olulisi magusat ja nektarit otsivaid ja taimestikku tolmendavaid liike Sticky Trap liim ligi ei meelita. Paljunemiseks verd otsivad parmud jäävad aga püünisesse kinni. Parmupüünise liimil on kleepejõud, mis on mõeldud nimelt parmude, herilaste ja väikeste hammustavate putukate püüdmiseks ning see on teistele (inimestele ja loomadele) ohutu.

 Kasuta alati Sticky Trap kärbsepüünise liimi, sest see on turvaline! Olge jäljenduste või võltstoodangu osas tähelepanelik.  Sticky Trapil on MSDS (Multi Data Safety Sheet), mis kodulehel kättesaadav turvalisuse kinnitus, mis näitab, et see pole mürgine ning koosneb looduslikest mineraalidest. Me soovitame püünis riputada hobusest ja teistest loomadest eemale. Kui liim satub sinu või loomade kattele või nahale, ei tekita see kahju ning tuleb paari päeva jooksul maha. Küsimuste korral palume julgesti võtta ühendust enda edasimüüjaga või kontakteeruda alloleval viisil meiega.

Ära paigalda püünist kunagi lilleaasale!

Sticky Trap eco friendly

 

 


 

Video - Sticky-Trap püünisliim & kleepuv püünis
 

 
Kuidas ehitada  kleepuvat püünist püümisliimiga kaetud mustast ämbrist? (video)

 

 

Näited Sticky Trap kleepuvatest püünistest

 

 

Kuidas valmistada säästlikku putukapüünist? 
 1. Puuri ämbri põhja auk ning pane sellest läbi nöör. Pane nöör omakorda läbi metallrõnga ning seo seejärel nööri otsa sõlm, et nöör ei pääseks august tagasi.
 2. Kruvi umbes 50cm pika tala alusküljele väike konks. Riputa ämbri küljes olev nöör konksu otsa (vaata pilti). Ideaalne kõrgus ämbri riputamiseks on umbes 100cm põrandapinnast.
 3. Pane tala mõne aiateiba otsa. Veendu, et ämber oleks loomade lähedal ja saaks samas piisavalt päikesevalgust, et üles soojeneda.
 4. Paiguta püünis avatud kohta, kus see tuule käes liiguks. See meelitab hammustavaid kärbseid vaid soojuse ja liikumise koosmõjul. Viimaks kanna ämbri välisküljele õhuke (1-2mm) kihti kärbseliimi. 
 5. Ämber peaks asuma väljaspool karjaala, sest muidu võivad hobused või teised loomad sellele vastu minna. See ei tee neile kahju, kuid samas pole see meeldiv.

0,5 liitrist saate valmistada 10 püünist 12-liitrisele mustale ämbrile.

1,5 liitrist saate valmistada 30 püünist 12-liitrisele mustale ämbrile.

3,5 liitrist saate valmistada 70 püünist 12-liitrisele mustale ämbrile.

Kleepival putukapüünisel ei ole parim enne kuupäeva (sulge kaane hästi!)

Buildinga flytrap with a black bucket

 

 

Kleepuvad putukapüünised valmistatud Sticky Trap püünisliimist:

 

Flytraps made with Sticky Trap glue

 

 

 


Sticky Trap Glue Trap Complete

Flytrap complete

The Sticky Trap püünisliim tagab meelerahu ja pakub teie hobustele ja teistele kariloomadele leevendust verd imavatest putuaktest. Sticky Trap võimaldab teil vabaneda kärbsetest kiiresti, lihtsalt ja odavalt. Tugev Sticky Trap püünisliim tarnitakse koos metallraamistikuga, koos Horse Fly Palliga ning 1,5 liitri Stiky Trap püünisliimiga. Teie hobune ja teised loomad on teile tänulikud selle eest.

 

De Sticky Trap püünis mustast ämbrist

Sticky Trap Bucket

Paljudele inimestele, kes soovivad säästlikku parmulõksu võivad kasutada ka Sticky Trap Bucket Complete komplekti. Sticky Trap Black Bucket on valmis kasutamiseks ning putukate püüdmiseks! Nöör on umbes 40 cm pikk, millel on ühes otsas kruvi ning parema liikuvuse jaoks on teraskäepide eemaldatud. Vajalik on vaid selle riputamine 80 - 100 cm kõrgusele maast päikesepaistelisse kohta. Me soovitame paigaldada püünise kohta, kus on tuult, et ämber paremini liiguks.  Soovituslik on panna 3-4 püünist 10 000 m2 / 5 hobust (ümber nende) või 2 tavalisse aeda. Järgmiseks on oluline võtta pintsel ja kanda Sticky Trap parmuliim ämbrile. Tihedama ja kleepuvama katte saamiseks kata ämber paari nädala pärast uue kihiga.

 

The Sticky Trap Pole  UUS!

Sticky Trap pole

On oluline, et Sticky Trap musta ämbri ja Sticky Trap liimiga parmupüünis oleks õigesti ja tõhusalt riputatud. Selleks on mitu viisi. Näiteks loomade või sinu aia lähedal olevale värava- või aiateibale latiga kinnitamine. Kui parmupüünis on õiges kohas ja hästi riputatud, siis on see veelgi enam tõhusam.

 

Soovid enamat infot Sticky-trap püünisliimist, müüa tooteid oma kaupluses või on Sul muid küsimusi?

Võta meiega ühendust!  

 

Terms and conditions / Supply conditions Sticky Trap

Navigeeri

Sotsiaalmeedia